Instalacje alarmowe i domofonowe

Instalacje alarmowe i domofonowe mają na celu częściową ochronę mienia i zabezpieczenie przed niepowołanymi kradzieżami.

Instalacja systemu alarmowego jest to zespół środków technicznych mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa określonego obiektu jak i osób w nim się znajdujących. W wyniku zadziałania systemu jest wytwarzany sygnał alarmowy, przesyłany bezpośrednia do obiektu zabezpieczonego lub do alarmowego centrum odbiorczego.

Przy doborze systemu alarmowego podstawowymi czynnikami, które maja wpływ zastosowana klasę systemu alarmowego są:
- stopień zagrożenia osób i ewentualne możliwości wielkości szkód
- zdolność ochronny zabezpieczonych obiektów w warunkach oddziaływania czynników zewnętrznych.

Instalacje domofonowe i wideodomofonowe wykonywane są w domkach jednorodzinnych jak i budynkach wielorodzinnych. Obecnie na rynku jest ogromna różnorodność tych urządzeń.
Domofony montowane przez nas mają możliwość otwierania drzwi poprzez;
- wpisanie kodu na klawiaturze numerycznej,
- za pomocą karty magnetycznej jak i chipowej
- zdalnego sterowania – pilota.
System domofonowy ma również możliwość przekierowania połączenia np.: do portiera lub ochrony obiektu w sytuacji, gdy lokator nie odbiera.


Notice: Trying to get property of non-object in /home/energosky/domains/energosky.pl/public_html/old/application/modules/cms/controllers/ViewController.php on line 51

Notice: Undefined variable: calss in /home/energosky/domains/energosky.pl/public_html/old/libs/Site/View/Helper/Banner.php on line 73